JAK SE PŘIPOJIT K ARTEMIS TV ?

TELEVIZE

Pro sledování IPTV ve Vašem televizoru budete potřebovat Set Top Box. Můžete si vybrat, zda si jej pronajmete za 50kč měsíčně, nebo zakoupíte za 2490kč jednorázově. Set Top Box se k Vaší televizi připojí pomocí hdmi kabelu, k internetu pak pomocí UTP kabelu.

PC a NOTEBOOKY:

Přihlašte se na stránky naší chytré TV – pro tarify z řady WIFI a KABEL zde, pro tarify z řady FIBER zde. Uživatelské jméno a heslo Vám na vyžádání vygenerujeme a zašleme.

MOBILNÍ TELEFONY a TABLETY:

Android aplikaci stahujte z Google Play a pro Apple z iTunes , přihlásíte se pomocí stejného uživatelského jména a hesla jako v počítači.

PROČ ARTEMIS TV ?

  • možnost přehrání pořadu až 7 dní zpětně
  • více než 125 televizních programů, včetně HD
  • pozastavení aktuálně vysílaného pořadu
  • za jednu cenu můžete tv sledovat až na 3 zařízeních
  • bez instalace, stačí prohlížeč v PV nebo aplikace v mobilu
  • pomocí set top boxu proměníme Vaší starou TV v chytrou

CO JE SLUŽBA IP-TV ?

Služba IPTV umožňuje sledovat Vaše oblíbené pořady na TV (pomocí SetTopBoxu), tabletu, chytrém telefonu ( aplikace dostupná v Apple AppStore či Google store).

Osvoboďte se od pevně daných vysílacích časů. Díky elektronickému programovému průvodci (EPG) si můžete nahrát Váš oblíbený pořad a vychutnat si jej v právě v tu chvíli kdy se to bude hodit právě Vám. K dispozici máte až 50 hodin nahrávek.

Utekl Vám oblíbený seriál? Funkce TIME SHIFT Vám umožní cestování v čase. Pohybujte se libovolně v čase až o 7 dní zpět. Díky tomu můžete například přeskakovat reklamy, nebo v případě potřeby si pozastavit vysílání. Sledujte své oblíbené pořady na tabletu, chytrém telefonu nebo v počítači.

Vyberte si na co se chcete dívat. Na výběr máte několik cenově výhodných balíčků, rozdělených podle programového obsahu. Zajímají Vás sporty? Vyberte si k balíčku BASIC balíček SPORT a užívejte si až 10ti sportnovních kanálů v HD kvalitě!

CHCETE VÍCE INFORMACÍ NEBO IP-TV OBJEDNAT ?

Napište nám email na info@artemis-liberec.cz a nebo zavolejte na telefonní číslo 725 265 921. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy nebo Vám službu do několika hodin aktivujeme k vašemu internetovému tarifu.